Tworzymy grupę entuzjastów lingwistyki. Nasza pasją jest poznawanie języków ich budowy, historii i czasów w których powstawały. Wierzymy że język oprócz środka komunikacji, jest wehikułem który niesie poprzez wieki wartości uniwersalne. Tradycje, kulturę i jest odbiciem historii narodu, który go używa.

Naszą misją jest ułatwienie komunikacji. Pomoc w nawiązywaniu przyjaźni, zawieraniu porozumień i kultywowaniu relacji. Zacieśnianie kontaktów międzyludzkich na wszystkich poziomach.

 

✓ Prywatnie      ✓ Biznesowo      ✓ Społecznie

 

Bez względu na wyznawane poglądy czy obyczajnie pomagamy i będziemy ułatwiać komunikację każdemu. Bo głęboko wierzymy że, jest to najlepsza droga do lepszego świata dla nas wszystkich, również dla naszych dzieci.

Tutaj na Ziemi…

ZAUFALI NAM

Z serwisem tłumaczeniowym “Dogadamy Cię” współpracujemy już ponad cztery lata. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki.

Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami.Od momentu rozpoczęcia współpracy serwis “Dogadamy Cię” wykonał dla nas ok. 1000 stron specjalistycznych tłumaczeń pisemnych zawierających specyficzne słownictwo techniczne w języku angielskim, łotewskim, fińskim i litewskim.

JĘZYKI TŁUMACZEŃ
ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI WŁOSKI ROSYJSKI UKRAIŃSKI POLSKI
DANE KONTAKTOWE

Jacob’s Corp.

J.J. Jankowski
Londyn  153 Gospatrrick RD
N17 7JD Po.Box. 1