Profesjonalne tłumaczenia
60 języków, 1000 tłumaczy w jednym miejscu.
Bezpłatna wycena w 15 minut.

Rosyjski to nie tylko język narodowy naszych sąsiednich krajów, ale także język, którym posługują się mieszkańcy Federacji Narodów Zjednoczonych i innych krajów świata. Usługi świadczone przez biura tłumaczeń obejmują przede wszystkim możliwość tłumaczenia dokumentów urzędowych, umów, tłumaczenia stron internetowych, dokumentów firmowych, materiałów marketingowych, a także tłumaczenia techniczne i medyczne.

Dzięki współpracy z tłumaczami, którzy są w pełni przygotowani do pracy, biuro tłumaczeń gwarantuje najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy biegle posługują się nie tylko językiem rosyjskim, ale także kulturą i historią krajów rosyjskojęzycznych, co pozwala nam tworzyć tłumaczenia wiernie oddające kontekst. Zgodnie z potrzebami klienta wykonujemy tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie.

ZAUFALI NAM

Z serwisem tłumaczeniowym “Dogadamy Cię” współpracujemy już ponad cztery lata. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki.

Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami.Od momentu rozpoczęcia współpracy serwis “Dogadamy Cię” wykonał dla nas ok. 1000 stron specjalistycznych tłumaczeń pisemnych zawierających specyficzne słownictwo techniczne w języku angielskim, łotewskim, fińskim i litewskim.

JĘZYKI TŁUMACZEŃ
ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI WŁOSKI ROSYJSKI UKRAIŃSKI POLSKI
DANE KONTAKTOWE

Jacob’s Corp.

J.J. Jankowski
Londyn  153 Gospatrrick RD
N17 7JD Po.Box. 1