Profesjonalne tłumaczenia
60 języków, 1000 tłumaczy w jednym miejscu.
Bezpłatna wycena w 15 minut.

Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Jej rola na arenie międzynarodowej wciąż się rozszerza, dzięki otwartym granicom Polski i Hiszpanii po wejściu do Unii Europejskiej wykonujemy coraz więcej tłumaczeń między językiem polskim a hiszpańskim i odwrotnie. 

W firmie tłumaczeniowej wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, wycenę w czasie rzeczywistym, a co najważniejsze, profesjonalne tłumaczenia powierzają nam osoby posiadające doświadczenie i odpowiednią wiedzę w temacie, który tłumaczysz. Nasze biuro tłumaczeń zapewnia również tłumaczenia profesjonalne i przysięgłe.

ZAUFALI NAM

Z serwisem tłumaczeniowym “Dogadamy Cię” współpracujemy już ponad cztery lata. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki.

Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami.Od momentu rozpoczęcia współpracy serwis “Dogadamy Cię” wykonał dla nas ok. 1000 stron specjalistycznych tłumaczeń pisemnych zawierających specyficzne słownictwo techniczne w języku angielskim, łotewskim, fińskim i litewskim.

JĘZYKI TŁUMACZEŃ
ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI WŁOSKI ROSYJSKI UKRAIŃSKI POLSKI
DANE KONTAKTOWE

Jacob’s Corp.

J.J. Jankowski
Londyn  153 Gospatrrick RD
N17 7JD Po.Box. 1