Profesjonalne tłumaczenia
60 języków, 1000 tłumaczy w jednym miejscu.
Bezpłatna wycena w 15 minut.

Francuski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie, a jego rola na arenie międzynarodowej stale rośnie. Jest używany przez ludzi na całym świecie, w tym. Francja, Kanada czy Stany Zjednoczone. Z tego powodu nasza firma tłumaczeniowa wprowadziła opcję tłumaczenia francuskiego. Dzięki temu osoby, które zgłoszą się do nas w celu uzyskania pomocy przy tłumaczeniach (takich jak dokumenty) otrzymają najlepszą jakość świadczonej usługi.

Tłumaczymy tekst z polskiego na francuski i odwrotnie. Zarówno osoby fizyczne, jak i firmy kontaktują się z naszym biurem tłumaczeń, np. agencja musi na co dzień kontaktować się z zagranicznymi kontrahentami. Nasi tłumacze odpowiadają za tłumaczenie wszelkich dokumentów, umów czy prac naukowych. W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne tłumaczenia przysięgłe.

ZAUFALI NAM

Z serwisem tłumaczeniowym “Dogadamy Cię” współpracujemy już ponad cztery lata. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki.

Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami.Od momentu rozpoczęcia współpracy serwis “Dogadamy Cię” wykonał dla nas ok. 1000 stron specjalistycznych tłumaczeń pisemnych zawierających specyficzne słownictwo techniczne w języku angielskim, łotewskim, fińskim i litewskim.

JĘZYKI TŁUMACZEŃ
ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI WŁOSKI ROSYJSKI UKRAIŃSKI POLSKI
DANE KONTAKTOWE

Jacob’s Corp.

J.J. Jankowski
Londyn  153 Gospatrrick RD
N17 7JD Po.Box. 1