Profesjonalne tłumaczenia
60 języków, 1000 tłumaczy w jednym miejscu.
Bezpłatna wycena w 15 minut.

Biuro Tłumaczeń realizuje tłumaczenia w języku angielskim. Podejmujemy się zarówno wykonania zwykłych, jak i przysięgłych tłumaczeń, tj. uwierzytelnionych przez tłumaczy przysięgłych. Najczęściej nasi tłumacze zajmują się przekładem dokumentów dotyczących zmiany stanu cywilnego czy adresu zameldowania, a także aktów kupna/sprzedaży.

W Biurze Tłumaczeń dostosowujemy się także do Państwa potrzeb i oferujemy tłumaczenia z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Dysponując profesjonalnym zespołem tłumaczy oraz gronem native speakerów, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość translacji (zarówno pod względem merytorycznym, stylistycznym, jak i językowym).

ZAUFALI NAM

Z serwisem tłumaczeniowym “Dogadamy Cię” współpracujemy już ponad cztery lata. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki.

Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami.Od momentu rozpoczęcia współpracy serwis “Dogadamy Cię” wykonał dla nas ok. 1000 stron specjalistycznych tłumaczeń pisemnych zawierających specyficzne słownictwo techniczne w języku angielskim, łotewskim, fińskim i litewskim.

JĘZYKI TŁUMACZEŃ
ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI WŁOSKI ROSYJSKI UKRAIŃSKI POLSKI
DANE KONTAKTOWE

Jacob’s Corp.

J.J. Jankowski
Londyn  153 Gospatrrick RD
N17 7JD Po.Box. 1